Pomożemy zbudować Twój nowy medtech.

Najlepszy zespół badaczy, projektantów, i deweloperów produktu w jednym miejscu.

Clutch Clutch

Co robimy?

Kształtujemy przyszłość opieki zdrowotnej, umożliwiając naszym partnerom rozwój w dzisiejszym dynamicznym krajobrazie medycznym. Pomożemy uwolnić cyfrowy potencjał Twoich produktów i pomysłów!

Jak to robimy?

Badania i Analizy

Nasi badacze pomagają zrozumieć potrzeby, preferencje i doświadczenia użytkowników, zapewniając, że urządzenia medyczne, oprogramowanie i aplikacje, z których będą korzystać są projektowane z podejściem skoncentrowanym na pacjenta.

Co robimy

 • User-testy / Grupy fokusowe / Wywiady indywidualne
 • BI Analizy / Data Science / Data Mining
 • Etnografia / Bliska obserwacja
 • Benchmarking / Desk Research / Szukanie innowacji
Badania i Analizy

Strategia & Design

Nasi projektanci posiadają specjalistyczną wiedzę na temat sektora medycznego, nowych technologii i zasad projektowania zorientowanego na użytkownika. Pomożemy Ci przekuć Twoją wizję na realne rozwiązania i piękny, użyteczny design.

Co robimy?

 • Warsztaty z interesariuszami
 • Budowanie strategii patients-design
 • Projektowanie User Experience
 • Projektowanie grafik i makiet
 • Tworzenie i budowanie prototypów
Strategia & Design

Development

Nasi inżynierowie to profesjonaliści, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i budowaniu interfejsów dla sektora medtech. Posiadamy wiedzę niezbędną do stworzenia rozwiązania technicznego dostosowanego do konkretnego produktu, potrzeb i celów.

Co robimy?

 • Software development
 • Machine Learning / Deep Learning
 • Web / Desktop / Aplikacje Mobilne
 • Medical Device Software Design
Development
50
Projektów cyfrowych
30
Firm medycznych

Nasze doświadczenie to nasi klienci

Sprawdź opinie o nas, przejrzyj rekomendacje oraz case study.

Iwona Siemaszko-Kowzan

Regional Digital Marketing Manager

Sandoz

Uxeria.com przeprowadziła badania i wywiady indywidualne z lekarzami w celu wypracowania wniosków optymalizacyjnych do dalszych prac projektowcyh. Prace zostały wykonane zgodnie z umową. Zgodnie z powyższym rekomenduję współpracę z firmą Uxeria!

Nasze wartości

Partnerstwo

Budując relację jesteśmy stabilnym, uczciwym i przejrzystym partnerem. Nigdy nie zaoferujemy Ci czegoś, co w danej chwili nie wniesie właściwej wartości i nie odpowie na potrzeby.

Innowacyjność

Wychodzimy z założenia, że najlepszych projektantów zatrudnia się do rzeczy ikonicznych. Stąd każde dzieło wytworzone w naszej firmie oferuje doświadczenia wykraczające poza oczekiwania odbiorców.

Przewidywalność

Budujemy dysrupcję na codzień pracując z wieloma kulturami organizacyjnymi: od globalnych korporacji po lokalne startupy. Szerokie doświadczenie pomaga efektywnie zarządzać ryzykami, skutecznie alokować kompetencje w projekcie i pchać projekty do przodu.

Bądź wodą

Nie tworzymy pudełek sprzedażowych, nie forsujemy naszego modelu pracy. Dostosowujemy narzędzia badawcze i projektowe do uwarunkowań organizacyjnych (czasowych), biznesowych, technologicznych, ludzkich – ostatecznie zawsze koncentrując się na dostarczeniu wartości i realizacji celów.

Skontaktuj się

Szukasz zespołu do stworzenia trudnego i dużego produktu, chcesz go zbadać i wdrożyć według najlepszych standardów? To dobrze, że tu jesteś.
Igor CEO UXeria +48 505 924 909
Marek Bussines Manager +48 790 281 244
Twój e-mail
Numer telefonu
Twoja wiadomość