20 kreatywnych reklam Wielkanocnych

1 kwietnia 2015, Małgorzata Traczyk

Wielkanoc już tuż tuż. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się inspirującym, ciekawym i niezwykle pomysłowym reklamom Wielkanocnym. Absolut, Durex, Heineken i Fiat to tylko część z nich 🙂


Większość z nas przed Świętami Wielkanocnymi jest niezwykle zapracowana – zakupy, porządki, gotowanie… Jednak praca wre również w działach marketingu. Wielkanoc jest bowiem niezwykle dobrą okazją dla marek do przypomnienia o sobie, a tym samym zachęcenia do zakupu produktów i usług firm.


Nie chodzi jednak o zwykły sprzedażowy kontekst typu zdjęcie produktu i jego obniżonej ceny. Dobra reklama, które będzie wspominana jeszcze długo po świętach powinna być kreatywna, inspirująca, dająca do myślenia oraz przede wszystkim powinna nawiązywać do kontekstu czyli w tym przypadku Wielkanocy. Zapraszamy do przejrzenia naszego zestawienia 20 najbardziej kreatywnych reklam.


Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają reklamy z okazji innych świąt zajrzyj do naszych zestawień reklam na Walentynki i Halloween.

Absolut
Absolut easter advert

Arteidea
Arteidea easter advert

Carouzos Fashion
Carouzos Fashion easter advert

Durex
Durex easter advert

Fiat
Fiat easter advert

Heineken
Heineken easter advert

Kaefer
Kaefer easter advert

Kolner ZOO
Kolner ZOO easter advert

M&M’s
M&Ms easter advert

Mc Donalds
McDonalds easter advert

Mercedes
Mercedes easter advert

Milka
Milka easter advert

Podravka
Podravka easter advert

Raiffeisen Grupa
Raiffeisen grupa easter advert

Shangri-la
Shangri-la easter advert

Stabiloboss
Stabiloboss easter advert

Subaru
Subaru easter advert

The Florida Aquarium
The Florida Aquarium easter advert

Welt am Sonntag
Welt am sonntag easter advert

Wilkinson
Wilkinson easter advert

Małgorzata Traczyk

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społecznej Psychologii Internetu Komunikacji oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Produktami i Usługami. Obecnie Product Manager w Uxerii. Poprzednio zajmowała się projektowaniem aplikacji mobilnych, a następnie zdalnymi badaniami z użytkownikami na stanowisku UX Specialist w Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Członek grupy roboczej Usability (IAB). Prywatnie fanka podróży, kina i przeróżnej muzyki.